Apartamento Braga
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartamento Braga Cabo Frio ligt in Cabo Frio, op 16 minuten wandelen van het Park van Dunas, en geeft gasten een sauna. Binnen een paar straten van dit appartement vindt u het Dunasstrand.
Het appartement bevindt zich ook op slechts 1 km afstand van vakantiewoning.
- Luchthavens
- Luchthaven Cabo Frio7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Barbecuefaciliteiten
- Sauna
- Fitnesscentrum
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Braga.
Gasten van Apartamento Braga kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Park van Dunas, binnen 16 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Dunasstrand (1 km) en vakantiewoning (1,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Braga in het stadscentrum te komen?
Het duurt 30 minuten lopen om van Apartamento Braga naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento Braga te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento Braga is $64. - ❓
Beschikt Apartamento Braga over parkeergelegenheid?
Apartamento Braga heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt het appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van het appartement de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Heeft Apartamento Braga een internetverbinding?
Ja, Apartamento Braga is voorzien van wifi in de hele accommodatie.